Page 1
                         HEARTLAND KIDS TRIATHLON
                        June 14, 2014 - Sebring, FL
         Race Timing: Sommer Sports - Race Director: Cherie Starr
 

 OVERALL JUNIOR RESULTS
------------------------------------------------------------------------
Place Bib   Fname      Lname        S Ag City                    St  Time       
===== ===== ======================= = == ==========================  ======= 
    1   122 LAWSON MCLEOD           M 10 LUTZ FL                       16:23 
    2   136 WILLIAM STONE           M 10 LARGO FL                      16:34 
    3   164 COLIN KRUGER            M  9 TRINITY FL                    16:50 
    4   151 COLTON CARDWELL         M  9 MINNEOLA FL                   16:54 
    5   153 BUD COX                 M  9 SEBRING FL                    16:55 
    6   165 BRAXTON LEGG            M  9 TAMPA FL                      17:04 
    7   114 TREY HENSON             M 10 ORLANDO FL                    17:22 
    8   120 MATEO LUNA              M 10 LARGO FL                      17:25 
    9   109 COURTNEY DIEMAR         F 10 JUPITER FL                    17:27 
   10   172 MANUEL PALMIERI         M  9 MIAMI BEACH FL                17:54 
   11   134 MICHAEL SKARUPA         M 10 ST. PETERSBURG FL             17:56 
   12   115 ETHAN HURD              M 10 BELLEAIR FL                   18:04 
   13   179 ZACHARY VAN FLEET       M  9 SEBRING FL                    18:06 
   14   131 JACK ROSSER             M 10 OAKLAND FL                    18:13 
   15   182 KINSLEY WHITE           F  9 SEBRING FL                    18:34 
   16   160 BLAKE HENSON            M  9 ORLANDO FL                    18:37 
   17   105 STEVEN CARTWRIGHT       M 10 JACKSONVILLE FL               18:43 
   18   123 ELLA MICKLER            F 10 JACKSONVILLE FL               18:50 
   19   190 JACK DIEMAR             M  8 JUPITER FL                    18:54 
   20   144 WYATT BABINGTON         M  9 TAVARES FL                    19:04 
   21   101 CHRISTOPHER ANDERSON    M 10 MELROSE FL                    19:04 
   22   224 TURNER GLENN            M  7 FLEMING ISLAND FL             19:16 
   23   139 REEVE MOULDS            M  9 SEBRING FL                    19:17 
   24   110 COLIN DUNCAN            M 10 OVIEDO FL                     19:18 
   25   111 KALI GARCIA             F 10 ALTAMONTE SPRINGS FL          19:29 
   26   107 ASHLEY DAVIS            F 10 ST JOHNS FL                   19:37 
   27   127 CARLOS ORTIZ            M 10 WINTER GARDEN FL              19:41 
   28   103 VIVIAN BYRNES           F 10 ORLANDO FL                    19:41 
   29   133 WHIT RUSSELL            M 10 LARGO FL                      19:48 
   30   125 STELLA MURPHY           F 10 PONTE VEDRA FL                19:49 
   31   228 MIKA LONSDALE           M  7 LAKE PLACID FL                19:52 
   32   215 OLIVIA NORDSTROM        F 10 ST. PETERSBURG FL             19:52 
   33   177 LUKE SWAINE             M  9 SEBRING FL                    19:53 
   34   166 KATHERINE MCCLELLAN     F  9 REDINGTON BEACH FL            19:55 
   35   195 ETHAN HUET              M  8 WINTER SPRINGS FL             19:56 
   36   201 JACK MATTHEWS           M  8 BELLEAIR FL                   19:58 
   37   124 HUNTER MOGELVANG        M 10 NAPLES FL                     20:06 
   38   159 HAYDN HASSELBACH        F  9 TAMPA FL                      20:07 
   39   135 SOPHIA STOCK            F 10 BRADENTON FL                  20:16 
   40   104 KASSIDY CAPUTO          F 10 SEBRING FL                    20:28 
   41   102 ANGELINA APICELLA       F 10 WELLINGTON FL                 20:31 
   42   121 MALLORY MATTHEWS        F 10 BELLEAIR FL                   20:34 
   43   137 SOFIA TOVAR             F 10 PORT ST. LUCIE FL             20:36 
   44   130 ANNALIESE REXROAD       F 10 LARGO FL                      20:41 
   45   170 BLAKE OLSEN             M  9 SEMINOLE FL                   20:45 
   46   173 BECKETT PAPA            M  9 PALM BEACH GARDENS FL         20:51 
   47   205 LUTHER MOGELVANG        M  8 NAPLES FL                     21:02 
   48   200 LIAM MALONEY            M  8 TAMPA FL                      21:04 
   49   207 NOAH MOOK               M  8 JUPITER FL                    21:19 
   50   202 RYANN MCLEOD            F  8 LUTZ FL                       21:22 
   51   180 KATELYN VAN ROOYEN      F  9 AVON PARK FL                  21:26 
   52   106 CASEY CASTALDO          M 10 GAINESVILLE FL                21:30 
   53   161 DREW JENKINS            M  9 INVERNESS FL                  21:33 
   54   154 ISAAC CULLUM            M  9 SEMINOLE FL                   21:38 
   55   143 SOFIA AYRAL-HUTTON      F  9 TAMPA FL                      21:40 
   56   126 HOLLIE MYERS            F 10 PANAMA CITY FL                21:42 
   57   113 ALEX HEINTZ             M 10 BRADENTON FL                  21:47 
   58   174 KADEN ROBERTS           M  9 SEBRING FL                    21:56 
   59   141 ANDERSON ALBURY         M  9 SUNRISE FL                    22:00 
   60   194 ABIGAIL HITE            F  8 BRADENTON FL                  22:03 
   61   229 PHOENIX MARSIGLIO       M  7 GAINESVILLE FL                22:17 
   62   203 PAYTON MEYERS           F  8 SAN ANTONIO FL                22:24 
   63   138 CHASE WORKMAN           M 10 LARGO FL                      22:31 
   64   117 JESSICA LICKSTEIN       F 10 PALM BEACH COUNTY FL          22:31 
   65   118 GAVIN LITCHFIELD        M 10 MELBOURNE BEACH FL            22:36 
   66   148 RYAN BUCK               M  9 MELBOURNE BEACH FL            22:41 
   67   162 PARKER KAMPMAN          M  9 SEBRING FL                    22:42 
   68   116 MADISON KINCHEN         F 10 LAKE PLACID FL                22:48 
   69   193 SAM HEINTZ              M  8 BRADENTON FL                  22:53 
   70   183 MARY GRACE WOHLWEND     F  9 SAINT PETERSBURG FL           22:56 
   71   145 JACOB BAUCOM            M  9 SEBRING FL                    22:56 
   72   119 ELLIOTT LONSDALE        M 10 LAKE PLACID FL                22:59 
   73   108 ELLA DAVIS              F 10 CLERMONT FL                   23:12 
   74   176 DAVID STEPHENS          M  9 SEBRING FL                    23:15 
   75   152 ABIGAIL CLEMENTS        F  9 PINELLAS PARK FL              23:16 
   76   198 UGNE KOVERAITE          F  8 SEMINOLE FL                   23:17 
   77   132 EMMA ROWE               F 10 SEBRING FL                    23:19 
   78   168 LILLY MCLEOD            F  9 BROOKSVILLE FL                23:28 
   79   128 HADLEY PLAHUTA          F 10 MELBOURNE BEACH FL            23:31 
   80   216 PHILIP CARTWRIGHT       M  7 JACKSONVILLE FL               23:33 
   81   208 TESS MURPHY             F  8 PONTE VEDRA FL                23:36 
   82   187 JUSTIS BLANKENFELD      M  8 GAINESVILLE FL                23:37 
   83   211 NICOLAS TOVAR           M  8 PORT ST. LUCIE FL             23:55 
   84   181 SOPHIA VANO             F  9 LAKE MARY FL                  23:56 
   85   213 KALEB ZAHLLER           M  8 LAKE PLACID FL                24:05 
   86   163 MINA KIPP               F  9 ST PETE FL                    24:08 
   87   222 CALE DELANEY            M  7 SEBRING FL                    24:12 
   88   218 RYDER BONDURANT         M  7 OCOEE FL                      24:16 
   89   197 ADDISON KIM             F  8 PORT ST. LUCIE FL             24:24 
   90   230 REESE MCCLELLAN         F  7 REDINGTON BEACH FL            24:26 
   91   150 CAMILLE BYRNES          F  9 ORLANDO FL                    24:27 
   92   210 JOEL SMITH              M  8 LORIDA FL                     24:33 
   93   212 HUNTER VAN ROOYEN       M  8 AVON PARK FL                  24:44 
   94   204 HAYDEN MILANOVICH       M  8 LONGWOOD FL                   25:03 
   95   217 GIANNA APICELLA         F  7 WELLINGTON FL                 25:07 
   96   231 NELLE MURPHY            F  7 PONTE VEDRA FL                25:35 
   97   206 SKYLAR MONROE           F  8 PORT ST LUCIE FL              25:39 
   98   188 MASON DEFOE             M  8 WINTER PARK FL                25:40 
   99   235 TAYLOR GALE             F  7 JUPITER FL                    25:45 
  100   220 ANNA BUCK               F  7 MELBOURNE BEACH FL            25:54 
  101   189 OLIVER DIDENKO          M  8 TAMPA FL                      25:57 
  102   156 EMME EVANS              F  9 PONTE VEDRA FL                26:01 
  103   199 GEORGE LEIDEL           M  8 SEBRING FL                    26:13 
  104   232 BROOKER REVELL          M  7 SEBRING FL                    26:31 
  105   221 CONNIE CURTI            F  6 ORLANDO FL                    26:31 
  106   209 DANIEL RODRIGUEZ        M  8 WESLEY CHAPEL FL              26:34 
  107   186 HANNAH ANDREWS          F  8 SEBRIGN FL                    26:48 
  108   191 BRENNAN ERNST           M  8 WELLINGTON FL                 27:10 
  109   100 CLARA ALFORD            F 10 CRAWFORDVILLE FL              27:25 
  110   129 TRINITY REBACK          F 10 NORTH PALM BEACH FL           27:53 
  111   142 NOAH ALFORD             M  9 CRAWFORDVILLE FL              28:04 
  112   149 GRACE BURKHOLDER        F  9 INVERNESS FL                  28:08 
  113   146 LANDON BOAZ             M  9 ORLANDO FL                    28:20 
  114   157 ABBY FAIRCHILD          F  9 ORLANDO FL                    28:58 
  115   223 TRISTAN EVANS           M  7 PONTE VEDRA FL                29:05 
  116   171 NYA ORTIZ               F  9 CORAL SPRING FL               29:52 
  117   227 LINCOLN KAMPMAN         M  7 SEBRING FL                    30:39 
  118   233 NOLAN STEPHENS          M  7 SEBRING FL                    30:48 
  119   192 JENNA GARCIA            F  8 MIRAMAR FL                    31:41 
  120   226 BLAKE HUFF              M  6 LITHIA FL                     32:37 
  121   234 WESTON TROTT            M  7 WAUCHULA FL                   35:25 
  122   225 MADISON HEATH           F  6 STUART FL                     36:36